30 ינו סל פירות לנובי גוד (ראש השנה האזרחי) -הוא המתנה השווה ביותר!

בנובי גוד מקובל לברך את כל מי שאתם חפצים בטובתם באיחולי בריאות ושגשוג. יהיה מקסים אם למילים החמות תוסיפו משהו מוחשי. רבים מוטרדים מהשאלה איזו מתנה לתת – הרי המטרה היא לא רק לשמח, אלא גם להפתיע! אחת האפשרויות המנצחות – זר פרות חגיגי.

קל מאוד להכין עיצובי פירות לחג באופן עצמאי

זה ייתן דרור לדמיון וליצירתיות שלכם. המתנה תהיה אישית, ייחודית ובלתי נשכחת.קודם כל יש לבחור את הפרות היפים ביותר. המבחר החורפי המסורתי – תפוזים, לימונים, קלמנטינות. הם צבעוניים, ריחניים ונשמרים לאורך זמן. כמה מפרות ההדר החמודים אפשר לשפד עם תניחו במרכז את הפרי הכי גדול, ותפזרו סביבו את השאר בצורה יפה. השיפודים משמשים מעין גבעולים, המעוטרים ברכיבים האכילים של הזר.

בהמשך מגיע השלב היצירתי והמרתק ביותר – הקישוט!

ענפים של עצי מחט הם תוספת מושלמת לזר של נובי גוד. כדאי לפזר כמה מהם בין שיפודי הפירות, ניתן לקשט אותם בגרלנדות נוצצות ואפילו קישוטי חג מולד קטנים. יש לקשור את הענפים והשיפודים יחד ולחזק עם סלוטייפ. את הזר שהתקבל כדאי לעטוף בנייר יפה, כמו נייר קרפ למשל, בגוונים שתבחרו. צבע זהב הוא רעיון טוב, גוונים של חום, צהוב, אדום וכתום יפיחו חיים בזר שלכם. מתנה כזאת אי אפשר לפספס, והיא בטוח תהיה מסמר הערב בכל מסיבה! ואם אין לכם מספיק זמן או שזה פשוט לא הקטע שלכם, ב – Five Seasons ישמחו להרכיב עבורכם את הזר המושלם שבטוח ישאיר את כולם פעורי פה!